Skutečné sítě 2G, 3G, 4G GPS Tracker Auto OBD Locator OBDii Diagnostický Nástroj DTC Kód Hlas Monitor Vibrační Alarm Geo Sledování v Reálném Čase!

1 736.77 Kč

-35 %

2 713.64 Kč

Nový produkt

Skladem

Certifikace CE
Jedinečný Design All-in-one 2G 3G 4G gps tracker obdii
Vestavěný senzor pohybu Alarm při detekci vibrací
Velikost Obrazovky Žádné Obrazovky
GPS typ GPS Tracker
Původ KN(Původu)
Postaven v paměti Uložení gps dat uvnitř paměti, když gprs vnitřní signál je týden
instalace OBD II Can Bus rozhraní,Plug and Track
Vestavěný Mikrofon Podpora hlasového monitorování na dálku (Volitelné)
Příkon 9-40V
GPS Zeměpisné Poloze Evropa
Postaven v LBS Když GPS signál je týden, to by mohl lokalizovat pomocí gsm věž
Napětí 36V
Značka vjoycar
Velikost Položky 70*47*24mm
Speciální Funkce Dálkové Ovládání
Název Modelu T830G 3G OBD2 GPS Tarcker T830C 2G GPS Tracker
Životnost Baterie 30 Hodin A Nahoru
Podpora softwaru Open hardware komunikace, může pracovat s vlastní platformy systému
Gps Modul Ano
Ven Moc NIC
Vestavěnou baterii Upozornění, když hlavní napájení je vypnuto
Vestavěný geo plot Alarm, když se přesunout do a přesunout z geo plot

VJOYCAR Skutečné 4G 3G OBD GPS Tracker, Car Locator OBDii Diagnostický Nástroj Canbus Hlas Monitor Vibrační Alarm Sledování v Reálném Čase!T830C T830G V Austrálii, Singapuru, Japonsku, Jižní Koreji, tam nejsou 2G služeb V USA, Mexica, Kanady, Číny, 2G služby budou vypnuty nejdříve, stále Více a více zemí bude invovled Nicméně, všechny naše zařízení mají alespoň 5 - 10 let života skutečné 4G & 3G GPS sledovací zařízení vám přinese do bezpečí a bohatství budoucnost, ....

Oznámení Před Cílem: 1. Po obdržení zařízení, pokud máte problémy s mobilní aplikace přihlásit (to ukazuje, že uživatelský účet nemusí existovat), pak prosím, laskavě kontaktujte nás a nechte nám číslo ID produktu, náš technik vám aktivaci zařízení na sledování serveru na první, a pak se mohou přihlásit bez jakýchkoli problém. 2. Protože Jižní Korea a Severní americe, je třeba použít některou 4G čip certifikován v těchto zemích, takže ceny jsou různé.

Položka Popis 4 G OBD GPS Tracker 4G síť pro globální použití ( kompatibilní Také s 3G A 2G sítě)

Funkce výrobku: Real quad band 4G gps tracker, může pracovat po celém světě. 9-40V napájení, může to fungovat na obě auta a náklaďák.OBD2, zástrčky a sledovat, s auto diagnostické údaje.Snadné použití, do práce, do 1 minuty.Jak GPS a LBS sledování.Tento Hlas-monitor funkce je přizpůsoben speciálně, pokud potřebujete funkce, MOQ je 100ks.Naše tovární nastavení zařízení nebude stavět v mikrofonu.

Vestavěný senzor vibrací, podpora SMS a tel. hovoru.Postaven v 250mAh vnitřní baterie, může vyslat poplach, když hlavní napájení je vypnuto.Postaven v paměti, může uložit data, když signál GSM je týden, aby se zabránilo ztrátě dat.Snadné umístění pomocí SMS, nebo SMS google map odkaz.Druhy alarmu: šok, poplach, pohyb alarm, geo plot alarm a překročení rychlosti alarm.Open hardware komunikační protokol.ZDARMA gps sledovací software, navždy patří webové platformy, ios a android aplikace, ZDARMA Navždy!Podporované Protokoly: ISO15765-4, KWP2000:ISO14230-4, ISO9141-2, J1850VPW, J1850PWM Poznámka: toto je obd2, gps tracker, nicméně, je to prostě práce jako pravidelné 4G auto gps tracker na většině vozidel, nemůže ukázat DTC kód na většině vozidel, pokud OBD2 Protokol je neslučitelné.Zkontrolujte, zda Auto OBD Informace SMS: obd*123456 "obd" je příkaz, "123456" je heslo, tracker bude posílat zpět OBD & auto stavové informace", pokud heslo není správné, provoz je chyba, tracker bude posílat zpět informace "Špatné Heslo".Např.: Počet Dtc:1,P0340,Auto napětí:13V. 4 G OBD GPS Tracker v reálném quad band 4G gps tracker,může pracovat worldaide

Silné kompatibilní kapacity 9-40V napájení,může to fungovat na obě auta ,a tracker

Snadné ovládání snadné použití,do práce, do 1 minutu,plug and play

Podpora 4 druhy alarmu šok alarm,alarm pohybu, geo plot alarm a překročení rychlosti alarm

Hlasové monitor ( Volitelné) Tento Hlas-monitor funkce je přizpůsoben speciálně, pokud potřebujete funkce, MOQ je 100ks.Naše tovární nastavení zařízení nebude stavět v mikrofonu.

Zdarma platforma zdarma gps sledovací software, navždy patří webové platformy ios a android app

100 mAh vestavěné baterie 100mAh vnitřní baterie,může vyslat poplach, když mian napájení je vypnuto

Produkty skutečný výstřel:

Jak používat?

ZDARMA Webové Sledování Platformy (Volitelné) ZDARMA APLIKACE(Volitelné):

VJOYCAR továrna má kolem 200 pracovníků, velmi dobré kontroly jakosti, všechny produkty mají CE certifikaci, aby vaše rozkazy projít vlastní, bez problémů.Pokud potřebujete podrobné CE certifikace nebo zprávy,prosím, kontaktujte nás přímo.

Pokud nejste spokojeni, když obdržíte objednávku, nebo potřebujete jakoukoliv pomoc při použití, prosím, neváhejte kontaktovat s námi.Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, laskavě zanechte nám 5 hvězdiček zpětnou vazbu.

4g tracker, gp tracker, junsun rádio, 2 obd, telefon, navigace gps, tracker vehicl, hud, tk915 tkstar, ios gps tracker