Horké nové 8333 500ml Mac repair liquid / dotykový displej OCA odstranění kapaliny / OCA striptérky doprava zdarma

630.10 Kč

Nový produkt

Skladem

Typ Epoxidy
Množství 1ks 8333 500ml
Je Přizpůsoben Ano
barva Transparentní

Horké nové 8333 500ml Mac repair liquid / dotykový displej OCA odstranění kapaliny / OCA striptérky doprava zdarma

Model: JIKOOBOND-8333

Vlastnosti: bezbarvá, čirá kapalina s podporou de minimis, těkavé

Vlastnosti:

1. Tento produkt je určen pro Apple iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5 opravy výzkumu a vývoje, může být rychle a důkladně odstranit vytvrzené lepidlo OCA;

2, lepidlo, rychlé, čisté a vysoce panelu;

3, vysoká účinnost rekuperace, nízká nesplácených;

4, těkavé malé, opakovaně použitelné;

5, kromě plastových rychle, jen pár sekund, které mají být vyčištěny;

6, jednoduché ovládání, snadné použití.

Návod:

1, s řadou per nebo stříkaček adsorpce správné množství JIKOOBOND-8333 Mac specializované opravy tekuté potažený povrch vyžaduje kromě lepidlo, šíří rovnoměrně a kryt;

2, JIKOOBOND-8333 opravy řešení bude rozpustit OCA povrchu obrobku během 20 sekund, tak to musí škrábat povrch s čepelí rychle rozšířil lepidlo rozpustí během 30 sekund;

3, s nožem namočeným v malé množství tekutiny 8333 Přepracovat skřípání přebytečné zbytky lepidla, vzít bavlněné držet 8333 kromě lepidla na povrch, aby se peeling, který byl čistý.

POZNÁMKA: Kapalina snadno ovlivněny okolní teplota expanze, stranou dostatek bezpečného prostoru láhev specifikace speciálně vyrobeny poměrně velké, takže v podstatě poté, co se otočíte o půl plechovky (hliníková podložka továrna zcela uzavřený), to je normální, doufám, že ne špatně.

Cenu ústupků, vyšší výkon, vítejte na velkoobchodní!Platební metody

Jen pocit jistoty platit nás prostřednictvím způsobu, jak je uvedeno níže, Pokud si přejete zaplatit pomocí jiné metody, prosím, laskavě kontaktujte nás.Vaše platba je pouze vydala se k nám po vás potvrzení, že jste obdrželi zboží.

Doprava

Výchozí způsob dopravy je Čína Příspěvek Letecká pošta .Prosím, laskavě kontaktujte nás, pokud byste chtěli, aby si vybrat, my vám řekne, jak moc extra poplatek budete muset zaplatit.

Způsob Dopravy

RU Poštovné

BR Poštovné

US Shipping

Mezinárodní Doprava

Průměrná Dodací Lhůta

Čína Příspěvek Letecká Pošta

30-60 Dní

60-90 Dní

/

30-60 Dní

E-Paket

/

/

7-15 Dnů

/

Expresní Doprava

(DHL/EMS/Fedex)

6-10 dnů

6-10 Dnů

6-10 Dnů

6-10 Dnů

Dovozní cla, Daně a jiné zvyky související poplatky nejsou zahrnuty v ceně.Kupující nese všechny dodatečné náklady, které vzniknou (pokud existuje),pokud kupující nekoupil pojištění.

Návrat politiky

Prosím, vrátit položku do 7 dnů po obdržení, pokud nejste spokojeni s to (Kupující předpokládá, zpáteční adresou).Všechny vrácené zboží musí být v původním podmínkám, kontaktujte nás prosím nejprve na zpáteční adresu a instrukce.

Zpětná vazba

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležité, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb.Budeme dávat pozitivní zpětnou vazbu na vás, příliš.

Pokud se vyskytnou nějaké problémy, prosím, kontaktujte nás za prvé.Budeme se snažit vyřešit problém pro vás.

Užijte si nakupování a mají příjemný čas!

formy pro iphone 6s, tekuté oca, pellicola dotykový displej, ryby přítel, globex dotykový displej, mac šroubovák sada, kapalné obrazovce, formy pro iphone x, amd am4 kapaliny, unicarscan