22 Palcový Mini Cruiser Skateboard Retro Longboard Skate Deska Kompletní Led Světlo Blikající Dívka, Chlapec, Děti, Penny skateboard

737.01 Kč

-31 %

1 068.23 Kč

Nový produkt

Skladem

Kolo Číslo 4
Kola
Boty Velikost 20
Rozložení materiálu
Věk Dospělé
Materiál Těla PP
Ložiska
Jméno
Číslo Modelu Cruiser Skateboard Penny Board
Typ Plochá Deska
Kolo Zařízení Anti-houpací Typ
Použitelné Lidí MUŽI
Kolo Materiál Nové materiály

22 Palcový Mini Cruiser Skateboard Retro Longboard Skate Deska Kompletní Led Světlo Blikající Dívka, Chlapec, Děti, Penny skateboard

Popis: 1. Snadné Přenášení: Naše mini skateboard kompletní dodáván plně sestaven a připraven, aby si svůj výlet s tímto plně sestaven křižník!Jednoduchý a přímočarý design a skateboard funkce velikost (cca) 22" délka x 6" na šířku, takže si můžete udělat tuto desku výbuch jezdit s dostatkem prostoru pro nohy na horní palubě.A skateboard váží 3,8 kilogramu, snadno vláčet kolem, které se snadno vejde do příruční nebo batoh.

2. Rozsvítí Skateboard: skateboard je vybaven light up kolečka pro nějaké vážně skvělé jízdě, světla na kolo, když to valí je světlé a barevné, přidat další prvek zábavy.Nemusíte se starat o nabíjení nebo výměna baterie, což vždy rozsvítit, jak si jízdu.

3. Robustní a Odolné: skateboard je vyroben z polypropylenu, odolné a trvanlivé, a to podporuje jezdce až 220lbs.Křižník skateboard je dodáván s 3.25" (o)silné hliníkové vozíky pro maximální rychlost a kontrolu.A skateboard je ideální pro různé manévry.Protiskluzová deska pro větší bezpečnost.

4. Měkká Kolečka: cruiser deska je vybaven měkkými PU kolečky, high speed ABEC-7 ložiska a prémiové tlumení nárazů, a je ideální pro namáčení všechny ty ulice hrboly a chodníku trhlin všechny, zatímco dává hladkou jízdu.A cruiser deska přichází s all-in-one skate T-Nástroj, aby vyhovoval vašim potřebám.

5. Ideální pro Začátečníky: začátečník skateboard je určen pro děti, dospívající nebo dospělé, kteří se chtějí bavit, nebo se dostat kolem města s hladkou a pohodlnou jízdu.Ideální pro křižování do obchodu nebo na stromě lemované, klikatá cesta a lidé na širokou škálu věkových kategorií.

Vlastnosti:

100% nové materiály a kvalitní díly.

Používáme speciální plastové formule, která je v kombinaci s naší pre-produkční a post-produkční úpravy k tomu, aby naše skateboard ohnout, pružně a stabilně.

Skateboard je ideální kombinace sportu a zábavy, který je přenosný a ideální pro všechny úrovně dovedností.A skateboard bude skvělý dárek pro vaše děti;

Tento skateboard je kompletně sestavený skateboard pro vaše pohodlí, a to může být použit okamžitě, a skateboard je vhodný pro děti, mládež a dospělé.

Obdržíte mini skateboard a skateboardu nástroj.

Specifikace(přibližně):

Velikost (L x W x H): 56*15*10cm/22.05*5.91*3.94 v

Hmotnost: 1,8 kg / 3.96 kg

Ložiska: ABEC-7

Kolečka: 78A PU kola

Rozložení materiál: PP materiál na ochranu životního prostředí

Držák: 3 palcový hliníkový držák

Pneumatiky světla: červené, modré a zelené záblesky (tření světla, není nutné žádné baterie)

Balení Seznam:

1 x Děti Skateboard

starožitný penny farthing, cruiser skateboard, skateboard, penny board s, skimboardu trakce pad, skateboard stůl, xiaomi ninebot, skate deska, led skateboard, longboard skate