Oslňující Dívka Ukládání Uhlíku Coco Ekologické Dřevěné Uhlí, Bělení Zubů Prášek Přírodní Zubní Pasta Vente

139.88 Kč

-15 %

164.67 Kč

Nový produkt

Skladem

Obsah Balení 1 ks zuby bělící prášek
NET WT 120g
Značka ISHOWTIENDA
Velikost Moderate
Složka Velká Kapacita, Bělení Zubů Prášek
Typ Položky Bělení Zubů

Velká Kapacita Bělení Zubů Prášek Přírodní Aktivované Kokosové Uhlí Zubní Pasta

NÁŠ PRODUKT

Máta peprná je součástí tohoto produktu. Primárně to není pro aromatické. Přírodní Máta peprná bylo zjištěno, že pomoc neautralise kyseliny v ústech, tedy vyrovnávání úst PH rovnováha zajistí, že sklovina je chráněna před zbytky toxinů

JAK TO FUNGUJE

Aktivní uhlí, také odkazoval se na jako aktivní uhlí, není vaše standardní uhlíku, které by si z vašeho BBQ gril! Aktivované Kokosové uhlí je uhlí, které bylo "aktivováno" zvýšení je absorpční vlastnosti, a kromě toho se přirozeně absorbující chemikálií a toxinů z těla, aktivní uhlí je skvělý holistický alternativa k různé zdravotní a kosmetické výrobky.

Mnoho alternativních zubní zdraví, výrobky, použití aktivního uhlí namísto fluorid, protože dlouhodobé požití fluoridu může mít škodlivé účinky na tělo. Lidé ji používají pro snížení účinků otravy jídlem a léčit kocovinu. Jeho také doporučuje způsob, jak k léčbě jed oběti.

Naše aktivované Kokosové skořápky uhlíku, je přesně to, není na bázi dřeva na rozdíl od jiných produktů na trh. Co to znamená pro vás? Maximální výsledky pro bělení zubů!

Popis

Super Chuť:vynikající ledové a chladné chuť by mohla eliminovat ozostomia, zabránit zubní plak, a poskytne vám svěží chuť.

Používané spolu s pěnou toothpas

Funkce Zubní Prášek:

Dvojité-Účinný Ochranný Vzorec:Zatímco bělení zubů,vzorec by mohl zabránit nový barevný pigment od připojení na zuby, tak, aby se zajistila zdravý a sebevědomý úsměv.

Vybělit zuby kompletně a přirozeně. Zejména pro lidi, kteří s černými zuby a žlutými zuby způsobené kouřením, pití čaje, kávy a vína, Odstranit zubní kámen a zvláštní zápach, takže vaše ústa čistá a svěží.

Obsahující Bělící Látky: To může odstranit skvrny výsledkem kouření a pití čaje ve více efektivním způsobem, a aby se vaše zuby bílé a oslnění.

Unikátní Aktivní Vzorec:vzorec může vybělit zuby do hloubky, brání zuby skvrny od tváření znovu,a udržovat účinek bělení na dlouhou dobu.

Udržovat vaše dásně zdravé. Dlouhodobé užívání tohoto produktu je pomoci udržet parodontální problémy pryč.

Obsah: 120g

Obsah balení:

1 ks zuby bělící prášek

oxid coco, asus zub, zubní bělení, ice gripper špice pro boty, aktivní uhlíkový prášek, lanbena bělení zubů prášek, soukromé uhelný prášek, kokosový shell uhlí, černé uhlí zuby, coco prášek