Přímý Prodej x-ray záření ochranný spodky ionizujícího záření ochrana 0.35 mmpb anti-prolévání vést šortky

1 192.99 Kč

Nový produkt

Skladem

Typ Položky Dna
barva K dispozici více barev
Značka Chenlu
Tkanina Typ Broadcloth
Hmotnost Produktu 1.1 kg
Číslo Modelu HZ05
Použitelné stránky Nemocnice, Továrny, klinika Ústní, ropná pole, Doly
Velikost Free size
Funkce Radiační ochrana
Název produktu X-ray ochranné vést šortky
Pohlaví Unisex
Vést rovnocenný 0.35 mmpb
Použití Utility A Bezpečnost
Základní Materiál Obyčejné vést gumy
Původ KN(Původu)

HZ05 X-ray ochranné vést šortky(0.35 mmpb)

Tento výrobek prošel certifikace systému jakosti ISO9001, EU CE certifikace a PDA certifikace, prostřednictvím Ministerstva Zdravotnictví Radiační Ochrana Zařízení Ochrana Kvality Monitorovacího Centra certifikace a testování, zajištění kvality, tovární přímý prodej, vítejte na objednávku. Šortky údaje: poškození efekt rentgenového záření na lidské tělo je dobře následuje "vztah dávka-účinek" kritérium: na výskytu nebo non-výskyt výstřel, vliv nebo pravděpodobnost výskytu je úzce souvisí s dávkou lidského těla. Když absorbovaná dávka dosahuje 0,25 Gy jako subklinické dávce větší než 2 Gy může způsobit různá zranění. Mezi nimi, objektiv, štítné žlázy a pohlavních žláz mají největší citlivost na záření a jsou nejvíce citlivé na radiační poškození. Takže Během radiologických vyšetření pacienta, kdy varle je v blízkosti svazku záření a v blízkosti rozptýlené line, šourku ochranné kalhoty mohou účinně chránit tělo je nejvíce citlivé pohlavních žláz a zabraňuje náhodnému ozáření gonád, zajištění bezpečnosti na tělo. Šortky vlastnosti: 1, výrobek z Mimořádně čisté přírodní pryže, Speciální třídy Huang Dan prášek vyrobený z Vynikající výrobní proces a přísná kontrola procesů, což povede prášek rozložení rovnoměrnější. vnitřní tkaniny pomocí Multi-layer nový standard ochranný materiál, vynikající výkon, Dobrou ochranu; 2, vnější vrstva tkaniny je vyrobena z vysoce kvalitní nano oxford tkaniny, silné opotřebení, měkké textury, a má určitý stupeň vodotěsný, anti-statické funkce, snadné čištění, dezinfekce; 3, S silný Suchý zip design, to drží pevně a zabraňuje jeho pádu; 4, Takže vynikající, módní a plný rozsah, na sobě krásné a velkorysé, pohodlné a lehké, volný pohyb. Rozsah ochrany: 1, Pro pacienta v době kontroly pro různé části; 2, Záření pracovišti: X-ray, gama záření zařízení: X-ray stroj(DR), X-ray, CT, X-ray digitální silueta zařízení(DSA), perspektiva, film, ct, zubní, ortopedické X-ray a CT ochranu; 3, Intervenční radiologie: kardiovaskulární angiografie, částice záření implantace ochrany; simulátor nainstalován, lineární urychlovač, X nůž, gama nožem a další místnosti ochrany; 4, Záření vybavení: radioaktivní zdroje zdroje zařízení a ray zařízení Průmyslové ray detektory, gamma ray detektory, non-uzavřené radioaktivní zdroje, X-ray difraktometr, jaderných zařízení a ozařovací zařízení a dalších velkých zařízení na ochranu; 5, Podzemní non-těžba uranu: jako jsou uhelné doly, barevných kovů, železné rudy, cínu a dalších horníků vysoké úrovně radonu a jeho sub-záření radiační ochrana; 6, Ostatní: in vitro štěrk, kostí, stanovení hustoty, X-ray difrakce ochranu. Ochranné výkon parametr:

Vést rovnocenný index

Je 0,25 mmpb

0.35 mmpb

0.5 mmpb

Účinnost stínění

96%

97.5%

98.5% způsob Skladování: (1) By měly ležet použití nebo visí, není skládací, skládací, aby se zabránilo dlouhodobé způsobit prasknutí a vypouštěcí linky jev; (2) By měly být skladovány při relativní vlhkosti nižší než 80%, bez přímého slunečního světla, mimo dosah tepla, non-korozivní plyny a dobré vnitřní větrání; přísně zakázáno a kyseliny, alkálie a další škodlivé položky ke kontaktu s produktem, za účelem prodloužení jeho životnosti; (3) Použití ochranných prostředků pro život 4-5 let by měly být pravidelně kontrolovány. Zkontrolujte, zda je ruční ploché touch nebo odstranit hadříkem zrak pozorování, pokud třetí trhliny, produkt nemůže být použit, musí být vyřazen. Životnost výrobku: 1, státu stanoví, že život radiační ochrany produktu je 5 let; 2, Během životnosti a použití frekvence je příliš vysoká, je třeba, aby nejprve zkontrolujte, zda výrobek na ochranu efekt; 3, Kontrolní metody: (1) dotykem Ruky nebo odstranit hadříkem povrch pozorovat zrak, když jedna třetina z trhliny, produkt nemůže být použit, musí být vyřazen aktualizovat; (2) je-Li professional dávka detektor, k dispozici dávka detektor pro detekci stupeň radiační útlum, k určení, zda je třeba aktualizovat ochranný oděv. [Poznámka]: ● Mobilní telefony, mikrovlnné trouby a další elektrické elektromagnetické záření je vznik elektromagnetického pole spotřebičů, ne pronikavý, výrobek není pro takovou ochranu. ● Vedení ekvivalent tohoto výrobku: 0.35 mmpb . ● Balení: 1 kus / balení ● Výchozí specifikace: obvod: 102 cm, rozkrok délka: 38 cm(Unisex)

CE certifikát: CE certifikát pro vstup do zemí EU trh"pass", naše společnost radiační ochrany oblečení a doplňky byly prodány zámořských zemí.

Systému jakosti ISO9001 osvědčení: ISO9001 standard je Mezinárodní Organizace pro Normalizaci (ISO) v roce 1987 vydal do světa na společné řízení kvality a quality assurance na řadu norem, všechny certifikované podniky, v systému řízení integrace dosáhla mezinárodní standard, což znamená, že podniky mohou i nadále poskytovat zákazníkům stabilní a uspokojivé produkty.

guci krátké šortky, ochranné šortky na lyžování, zdarma bezpečnost, dětský koutek, muži vesta šortky, sportovní šortky snowboarding, ochranné mytí šortky, kit přežít, krátké legíny kraťasy, ochranné boty snowboarding