500G Imitace Plochý PE ratan plast syntetické ratanový koš tkaní řemesel surovinou pro nábytek, venkovní stůl, židle

207.51 Kč

Nový produkt

Skladem

Kód Položky 537202078
Typ Olepování Hran
Kategorie Nábytek Příslušenství

POPIS

Doprava zdarma Černé ploché syntetické ratanový tkaní materiál plast ratan pro pletené a opravit židli, stůl,úložný koš,atd.

1..) cena se počítá podle hmotnosti, 1order =500gram=asi 60 metrů .

Šířka je 8 mm,takže Kostka pro 1 objednávku je abouy 60 metrů*0.008 m=0.48 metrů čtverečních

2..)Materiál:Polyethylen (PE)

Odolná proti UV záření, stálobarevné, vodotěsné, anti-plísním, komfortní, s dlouhou životností, odolné, šetrné k životnímu prostředí, netoxický, recyklovatelný a ekologicky sound.

3..)Projít UV test 3000H bez rozbité a blednutí barev.Tloušťka ratanu více než 1,3 mm..2-3 let pro společné proutí, 5 let, pro import ratanu.

Polštář:

1.100% polyester nepromokavé a rychlé suché tkaniny

2.Vysoké hustotě pěny s vyměnitelné polštář kryt pro čištění snadno Barvu nepovinné.

Dalších Souvisejících výrobků odkazy jsou jako belowing:

Doprava

1.Přepravní Náklady:

Zvolte množství jako první, pak klepněte na zemi pomocí logistických metod na stránce.

2.Jít na další stránce můžete vidět detaily přepravní náklady podle jednotlivých logistických metod podle vašeho výběru.

3. Položka Doba Zpracování: doba zpracování pro konkrétní pořadí se liší podle typu produktu a stavu populací.Většinou, doba zpracování může být 3 až 15 pracovních dnů.Návrat Politiky

Pokud chcete vyměňovat položky, které obdržel, musíte nás kontaktovat do 3 dnů od obdržení vaší objednávky.A vy byste měli platit dodatečné přepravní poplatky vzniklé a položky, vrátil by měly být uchovávány v jejich původní stav.Zpětná vazba

Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb.To bude jen trvat 1 minutu.Děkuji!!!

ratanový nábytek tapety, závěsný ratanový koš křesla, ratanový nábytek opravy, šedé syntetické ratanový nábytek, pletený materiál, venkovní nábytek vybavení, Ratanový nábytek, venkovní nábytek postele, syntetický ratan, sláma, dřevo, ratan