Jansite 5 palcový Digitální Bezdrátové Zálohování Zadní Pohled Parkovací Kamera Monitor Kit pro Noční Vidění Vodotěsný pro Auto, Minibus, Přívěs

2 010.24 Kč

-36 %

3 141.06 Kč

Nový produkt

Skladem

Značka jansite
Materiál Čočky Plast + Sklo
Bezdrátový signál Digitální Bezdrátové
Vodicí Linky Ano
IP68 Vodotěsný Ano
Shell Materiál Plastové
Typ Materiálu ABS
Zálohování Fotoaparátu FHD 1080P Fotoaparát
Původ KN(Původu)
Drát nebo Bezdrátové Bezdrátové
Noční Vidění Ano
Velikost Obrazovky 5 palcový
Typ Alarmu Vozidlo Zálohování Kamery

Vysoce Kvalitní Snímky: 5" TFT-LCD displej má dost detailů, kontrast a přesnost barev pro odlišení objektů, které pomáhá podrobnosti pop. Obrázky na displeji jsou jasné a čitelné, takže víte, že jsou bezpečně couvání.

Žádné Rušení Přenosu: ve Srovnání s analogovými signály, TD-2 pomocí bezdrátové digitální přenos signálu bez rušení z jiných zařízení. Silný a stabilní signál vám zajistí pohodlné a bezpečné parkování.

Bezdrátový Design pro Snadné Instalace , Žádné Složité Kabeláže Problém. Monitoru a fotoaparát je připojen prostřednictvím bezdrátového přenosu, který zabere místo složité zapojení. To činí instalaci mnohem jednodušší. ON/OFF adaptér pro zástrčky pro zapalovač cigaret byla poskytnuta,lze moc snadno sledovat a jednoduché.

Sucker Držák

Gel vyrobený z křemíku pevně opravy monitoru na čelní sklo nebo palubní desku. Protože hlupák je špinavé po dlouhou dobu používat, pokud je adsorpční energie oslabuje, pokud gel část se promyje vodou, to bude oživit.

DIY Snadná Instalace, není třeba vrtat díry

4.3 palcový bezdrátový TFT LCD monitor může být namontován kdekoli volně, Záložní Kamera bezdrátový vysílač zabere místo komplikované dlouhé video kabely. To je práce! Ušetřete čas a ušetřit peníze!

Vestavěný Vysílač

Tento bezdrátový záložní fotoaparát používá vestavěný vysílač. Když budete instalovat kameru, nemusíte trávit více času s instalací velké-objem signálu vysílače

analogové kamery cctv, kamera zoom venkovní, trailer příslušenství internos, bezdrátové couvací kamery, 10 palcový monitor, toy truck, fotoaparát reverzní, c3 c4 aircross, video kamera, tažné zařízení přívěs