110V 220V UV Sterilizační Lampa T5 Křemenné Trubice Ozonová Deodor Eliminator Trubice Germicidní Dezinfekce Sterilizátor Světlo Pro Dům

188.82 Kč

-29 %

269.68 Kč

Nový produkt

Skladem

Světelný Tok -
Certifikace ROHS
Napětí 110-240V
Číslo Modelu UV germicidní lampa Dezinfekce
Funkce UVC Sterilizace Pro Ložnice /Nemocnice
Color Temp(K) 2500K
Průměrná Životnost (hod) -
Původ KN(Původu)
Záruka -
Značka GRAXIDEA

110V 220V UV Sterilizační Lampa T5 Křemenné Trubice Ozonová Deodor Eliminator Trubice Germicidní Dezinfekce Sterilizátor Světlo Pro Dům

Specifikace:

Typ: UV Germicidní Lampa Dezinfekce

Emitující Barva: Modro Fialová

Vlnová délka: 189nm-254nm

Držák Materiál: Hliník držák

Napětí: 110V(USA) 220V (EU)

Typ Světla: T5

Sklo Typ Žárovky: Kulaté trubky

Naznačují, Období: 1-3 Tims/týden

Naznačují, Sterilizace Čas: 30-60 Minut jednou

Funkce :

Zabít Roztoči: roztoči jsou malé bytosti, které jsou neviditelné pouhým okem, na postel, polštáře, pohovka,koberec, jsou všude v domě a dělat mnoho škod: roztoči kousat lidi kůži, svědění a zarudnutí kůže, ať lidé nemohou spát a nepříjemné. Tato lampa UV-C ray je stovky thmes silnější než slunce, mohou zabít roztoče okamžitě.

Zabít Bakteriální: Tato lampa může snadno zabít bakterie patří : forma, Staphylococcus aureus, E. coli,, ptáků , atd. Ultrafialové světlo se bude bořit do vody a kyslíku.

Odstranit zápach: Tato lampa může odstranit zápach, stejně jako zápach kouře v kuchyni, zatuchlý zápach v ložnici, a zápach v umývárně, boty na box, lednice, odpadkového koše, atd. UV-C paprsky mohou zabít bakterie, které způsobí zápach, a ozón se rychle zabít a oxidačně rozkládá organické nebo anorganické látky, pachy.

Čistý vzduch: Může zlomit dolů malé látek v ovzduší, snížení alergenů, které mohou způsobit astma a alergie, Zabije kontaminujících látek, který způsobuje nachlazení, chřipky, alergie, infekce dutin, aby se vzduch svěžejší.

Poznámka:

UVC Ray je škodlivé pro oči a kůži, nedívejte se na světlo, když je světlo.

Lidé/pet/rostliny nemůžu vystavit na světlo .

Po použití, protože lampa zabít mnoho bakterií v místnosti, otevřete okna a dveře, aby prostor větrat 15 minut a pak enter.

dítě pochodeň, vzduchu ozon, syn lampa, lampa uv, pompa, 3d dragon lampa, crystal quartz, lampa uvc, měřič ozonu, usb uvc