Ruční Přenosné Mini Elektrické Šicí Stroje Ruční Přenosný Praktický Domácí Šicí Rychlý Jeden Steh, Ruční práce DIY Šití Nástroj G

244.48 Kč

-44 %

444.43 Kč

Nový produkt

Skladem

Produkt Alias ruční šicí stroj
Typy manuální
Rozměry 210*35*70mm
Druh Šicí Stroj
Počet řádků Jeden řádek
Použitelný rozsah tloušťky Silný materiál, stroje
Typ Další
Kontakty Single jehly
Formulář disk elektrické
Steh Typ přímka
Počet Hlav Jeden stroj hlavy
Použití Výšivky

Ruční Přenosné Mini Elektrické Šicí Stroje Ruční Přenosný Praktický Domácí Šicí Rychlý Jeden Steh, Ruční práce DIY Šití Nástroj G

Produktu velikost: 210 * 35 * 70mm

Produkt materiál: ABS, elektronické součástky

Poznámka: 2 plastové cívky v ceně, 1 jehlu, 1 navlékač, 1 vinutí tyče

Stroj neobsahuje adaptér a baterie!

Vlastnosti Produktu:

1. Lze snadno pověsit věšení záclon, tapet, etc .;

2. Použití tento stroj šít self-navržen tak, kapesníky, zástěry, povlaky na polštáře, atd .;

3. Dát trochu vedení, aby děti kolem 12 let, a používat tento stroj šít malé oblečení, atd., nejen hračky, ale také dobrým partnerem, aby kultivovat dětské pracovní návyky a vlak šicí dovednosti;

Prohlášení: tloušťka šité tkaniny je asi 1,8 MM. Otázka: Vážení přátelé, tak dlouho, jak to je šicí stroj, tam bude: problémy, jako je například není schopen šít, skok stehů, závit rozbití, karta, hadřík a karta vlákno. Nebude moci konzultovat zákaznický servis, budeme vás naučí, takže nebudeme uvažovat nad problémem je kvalita stroje!

1. Přijímáme Alipay, West Union, TT,paypal. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

2. Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky.

3. Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)

2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

4. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci.

5. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.

6. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka!

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z liexpress. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

4. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud výrobek není, jak inzeroval.

1. Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá.

2. Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

3. To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

juta motouz, shanlong vyšívací stroj díly, elna, bratr nůž šít, handi steh, vazač šicí stroje příslušenství, stroj šít malé, přenosný šít, šicí stroj příslušenství lineární, juta podešev