Vysoce Kvalitní 2 Point Rifle Sling Nastavitelný Bungee Taktické Airsoft Zbraň Popruh Paintball Zbraň Závěs pro Lov

154.80 Kč

-49 %

303.71 Kč

Nový produkt

Skladem

Číslo Modelu zbraň závěs
Původ KN(Původu)
Použití Vojenské Fanoušky Sbírku Válečné hry
Značka VLK NEPŘÍTELE

Vysoce Kvalitní 2 Point Rifle Sling Nastavitelný Bungee Taktické Airsoft Zbraň Popruh Paintball Zbraň Závěs pro Lov Popis:

Density nylon materiál, nositelný, odolné a bezpečné Vysoké

Design Nastavitelný

Specifikace:

Materiál: Nylon

Šířka: 2"

Délka:110cm

Hmotnost:135 g

barva :CP

Platba

Návrat

1.Pro vadné nebo nesprávné položky přijaté : Kupující musí informovat Prodávajícího nejpozději do 7 dnů po obdržení zboží. Pro vadné položky, musí Kupující odeslat e-mail s fotografií s uvedením oblasti a stav závady. Po potvrzení ze strany Prodávajícího, položky musí být vráceny do 7 dnů této smlouvy. Skutečné poštovné poplatek za vrácení, stejně jako náklady na opětovné zaslání náhradní položky budou hrazeny Prodávajícím.

2.Pro výměnu velikosti : Můžeme přijmout výměnu velikostí předmětem naší skladové dostupnosti. Bude-li přijata, musí Kupující vrátit položku na své náklady

3.Žádné výměny nebo výnosy budou přijímány z jakýchkoliv důvodů jiných, než výše uvedené

zásilka

1.Vyplňte, prosím, vaši dodací adresu, kontaktní telefonní číslo,a to zejména Rusko kupující,prosím, potvrďte vaše celé jméno.

2.Dodací lhůta: dodací lhůta, během prázdnin bude delší než obvykle prová

Case&Feedbalck

1.Zavázali jsme se k vaší 100% spokojenosti zákazníků.

2. Jakékoliv problémy,prosím, neváhejte a kontaktujte nás na první dobu, než OTEVŘENÝ PŘÍPAD, nebo opustit Neutrální / Negativní zpětnou Vazbu s méně než 4 hvězdičky, hodnocení, vždy se snažíme v našich silách vyřešit to pro vás!

unipod pro fotoaparát, airsoft, airsoft gun metal, vzduchové pistole, airsoft tlumič, airsoft zbraň, zbraň závěs, stojan na pistole, vzduch airsoft zbraň, airsoft sling