1ks Robustní Žebro Formy DIY Nový Druh Dítě Narozeniny, Dort Forma Fondant Čokoláda Silikonové Formy Cukroví Formy Cookie Formy Pečení Nástroje

209.82 Kč

-20 %

262.33 Kč

Nový produkt

Skladem

Funkce Eco-Friendly
Dort Nástroje Typ Formy
Značka flowerherd
Materiál Silikonové
Obscénní Obrázek No
Typ Dort Nástroje
Sexuálně Sugestivní No
Číslo Modelu Robustní Žebro Plísně
Certifikace SGS

1ks Robustní Žebro Formy DIY Nový Druh Dítě Narozeniny, Dort Forma Fondant Čokoláda Silikonové Formy Cukroví Formy Cookie Formy Pečení Nástroje

Tento Robustní Žebro design poskytuje své pečené zboží s roztomilé a útulné žebrované pletené vzor design - ideální pro dětské oslavy, křtiny, první narozeniny a mnohem více!

Všechny originální design formy jsou vyrobeny ve velké BRITÁNII a nezávisle testován v Německu zajistit dodržování nejvyšších potravinářských standardů.

Návod:

1. Shake-mouka do formy, otočte a klepněte přebytečné. Alternativně, kartáč formy s white pearl lesk.

2. Uhněteme vložit do hladka a vrátit se, aby se vešly do formy. Položit vložit do formy a začít tlačit do jednoho okraje formy dříve, než válcování váš způsob, jak se s malým válečkem. Vzor se vyrábí jasněji, když kroutíš vložit do výšky formy, místo na šířku. Použití palety nůž opatrně odříznout přebytečný.

3. Otočte a uvolněte vložit do pracovní desky. Odříznout přebytečnou pastu s řezným kolečkem.

4. Připojit k dortu pomocí vody, jedlé lepidlo nebo royal poleva.

Lze použít s cukrovou pastou, květinové pasty, marcipán, modelovací pasty, čokoláda, cukroví, vařené cukr, sůl těsto, na vzduchu schnoucí hlíny, studený porcelán a ražba prášek.

ovladač zvuku, f7 usb, Crystal Mikrofon, brick tvar, upínací páky, SHARCOH, bluey, ew100 g3, 684 kondenzátor, um2