White box Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II Zoom Objektiv pro Canon 600D 650D 700D 750D 800D 60D 7D 70D Rebel T4i T5i Fotoaparát

3 165.21 Kč

-4 %

3 297.11 Kč

Nový produkt

Skladem

Objektiv Stabilizaci Typ Canon JE
Datum Zahájení 2011
Scény Typu Scenérie
Full Frame No
Objektiv UV Filtr Velikost 58mm
Typ Objektivu Automatické
Typ Zoom Objektiv
Makro Zvětšení 0.310 krát
Minimální Clony F22.0-32.0
Ráže 70mm
Režim Ostření AF
Zaměření Typ Tele-Zoom
Počet Lamel 7 Lopatek
Maximální Clona F4.0-5.6
Číslo Modelu EF-S 55-250mm f/4-5.6 II
Objektiv Kapuce ET-60
Použití Fotoaparát
Značka Zomei

Pro Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 II Objektiv je kompaktní a lehký teleobjektiv se zoomem, který je speciálně určen pro řadu EOS digitální ZRCADLOVKY, které používají menší EF-S bajonetem. Kombinující vysoký výkon s vysokou kvalitou obrazu, tento objektiv nabízí ekvivalent 88-400 mm v 35mm formátu, a je ideální pro fotografy, kteří hledají cenově dostupný, univerzální objektiv pro univerzální teleobjektiv fotografie.

EF-S 55-250mm f/4-5.6 II Objektiv obsahuje Canon\\\\\\\'s 4-stop kompenzace Image Stabilizer technologie. To umožňuje používat rychlosti závěrky až o 4 krát pomalejší, bez znatelné zvýšení rozmazání obrazu. Automatické posouvání detekce automaticky vypíná Stabilizátor Obrazu ve vodorovném nebo svislém směru při sledování pohybujících se objektů.

Poznámka! Kompatibilní s fotoaparáty, které mají APS-C velikosti snímače

Stabilizátor Obrazu

4 krok Stabilizátor Obrazu (IS) rozšiřuje nízké světlo volby do dříve nedostupných úrovní. Fotografové obvykle fotografování z ruky na 1/250 sec, můžete přepnout na JE získat podobně stabilní a rozmazání-zdarma výsledky s rychlost závěrky jen 1/1 5 sekund. Vynikající Kvalita Obrazu

Jeden UD (Ultra-low Dispersion) objektivu prvek se používá k potlačení účinků sekundárních chromatických aberací - pro ostré, ostré, vysoce kontrastní snímky bez lemování v celém rozsahu zoomu. Super Spectra Nátěry

Optimalizované Super Spectra objektiv nátěry a objektiv prvek utváření potlačit světlice a stínů - více náchylné k nastat s digitálními fotoaparáty kvůli odrazu z obrazového snímače. Nátěry také pomůže dosáhnout pravda, vyvážení barev a zvýšení kontrastu pro živé hi-fi snímků. Ohnisková vzdálenost 55 - 250 mm Clona Maximální: f/4 - 5.6 Minimum: f/22 - 32 Držák Kamery Typu Canon EF-S Kompatibilita Formátu pro Canon (APS-C) Úhel Pohledu 27 - 6 Minimální zaostřovací Vzdálenost 3.61\\\\\\\' (1.1 m) Zvětšení 0.31 x Maximální Reprodukční Poměr 1:3.22 Skupiny/Prvky 10/12 Lamel 7

Vážení přátelé: prosím, nejprve přečtěte následující podmínky při nákupu, Díky!

Kupující jistotu

Prosím, zkontrolujte, zda je stroj, který máte stává Položka je kompatibilní, nebo ne.

Po nákupu položka, která není kompatibilní, na žádost o vrácení nákladů je kupující odpovědnost.

Kupující adresa se musí shodovat s adresou.

Změnit adresu kupujícího do angličtiny, a zkontrolujte adresu a telefonní číslo jednou.

Záruka

Slibujeme, záruka 1 rok zařazena na vady materiálu nebo zpracování. Záruka se nevztahuje na zneužití (tj. kapaliny, písku, nárazu, poškození, atd.).Oprava je zdarma, ale kupující zaplatit přepravní náklady.

Problém S Kvalitou

Položky, prodali jsme je v dobrém stavu a byly chacked pečlivě před shippment.Budeme se snažit v našich silách, aby se zabránilo problém s kvalitou.

Čočky jsou vysoce-hodnota položky, a doufáme, že budete mít perfektní zážitek z nakupování. Nicméně, pokud máte nějaké otázky o kvalitě zakoupeného výrobku (včetně myslíš, že to nefunguje správně), ujistěte se, aby předložily zkušební protokol vydaný výrobcem je oficiální zákaznické centrum, aby prokázal, že výrobek je vadný. Na tomto základě můžeme vyjednat vrácení nebo částečného vrácení řešení. Pokud nemůžete získat oficiální osvědčení o zkoušce, můžete vrátit zboží na předpokladu souhlasem prodávajícího (kupující medvěd návratnost nákladů).

Zásilka

Máme loď přes EMS/DHL/China Post Air Mail na poprvé z Šen-čen Čína poté, co umístíte objednávky a platby úspěšné.

Důležité!!! Kamery a objektivy jsou drahé, Prosím, osobně zkontrolujte, potvrďte položky není poškozené nebo špatně, než balíček je podepsána a doručena .

"Dodáno" se rozumí převod vlastnictví zboží na kupujícího, prodávající bude již být zodpovědný za man-made poškození a ztráty zboží po úspěšné dodaného balíčku.

Návrat Politiky

Položky, prodali jsme je Zbrusu Nové a byly chacked pečlivě před shippment.Budeme se snažit v našich silách, aby se zabránilo problém s kvalitou. Pokud jste obdržel nesprávné nebo vadné položky(s), prosím ujistěte se, že položky jsou vráceny k nám do 15 dnů, v originálním balení v zbrusu nový a resalable stavu. Budete muset kontaktujte nás pro zpáteční autorizace před odesláním nic, zpět k nám. Všechny výnosy musí obsahovat původní krabici, originální tovární balení (pěny, plastové obaly, atd.) Ne počmárat původní tovární krabice nebo balení, v každém způsobem. Nebudeme akceptovat návrat případě, že zboží není v původním stavu.

Cla

Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní náklady. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

Právní Úsilí, aby snížit platné dovozní cla (nebo GTS nebo V. a. T. nebo jiných Daní) v různých zemích, a ve většině případů tam je málo nebo žádné splatné. Nicméně, tato transakce nezahrnuje tyto poplatky (v případě potřeby). Uděláme to nejlepší, co můžeme, aby legálně minimalizovat své DPH expozice na vaši žádost. Za žádných okolností nebude odpovědná za daně (DPH).

canon eos r, canon ef s, čočka, canon t3i, eos r, sl2, canon g11, len nikon, ef s, 2000d canon