3/5/10Pcs D16 NdFeB silný magnet, silný magnetitu vysoká pevnost kolo perforované přísavkou háček velké záchrana silný magnet

129.17 Kč

-39 %

211.92 Kč

Nový produkt

Skladem

Typ Trvalé
Kompozitní Neodym Magnet
Číslo Modelu d16
Aplikace Průmyslové Magnet
Tvar List
S Otvory No

Specifikace:D16

NdFeB magnet Třída:N35 Funkce: Trvalé silný magnet Tolerance:přibližná 0~1 mm

Aplikace:

Akustické pole: reproduktor, přijímač, mikrofon, alarm, fáze audio, pronájem zvukových a tak dále. Elektronika: permanentní magnetický pohon vakuové vypínače, magnetické relé, metr,sound meter, jazýčkový spínač, senzory. Elektrické pole: VCM, CD / DVD-ROM, generátory, motory, servo motory, micro-motory,vibrační motory. Stroje a zařízení: magnetická separace, magnetický jeřáb, magnetické stroje. Zdravotní péče: MRI skenery, zdravotnické zařízení, magnetické zdravotní produkty a tak dále. Ostatní průmyslová odvětví: magnetické Vosk, potrubí odvápnění, magnetické uchycení, automatické mahjong stroje,magnetické zámky, dveře, okna magnetické, magnetická zavazadla, kožené magnetické hračky,magnetické nástroje, dárky a balení.

Upozornění:

Magnet je materiál rozemletý řada prvků neodymu, železa a boru smíšené slinuté práškové metalurgie, lisování, samotný materiál je křehké a tvrdé rysy, spolu s velmi silnou magnetickou silou. Pokud magnet najednou se setkal rychlé adsorpci nebo náhlé kolize s dvěma magnety jsou snadno zlomený železo materiál, použití procesu, musí být opatrní, snížení odpadu, a aby se zabránilo skřípnutí rukou.

háček sací, hák vakuové, 40x5, 7x3, magnet neodym, magnet sliz, 12x3, háček s přísavkou, velký magnet, pohár sucker