Původní NewZealand Comvita Manuka Med UMF10+ pro Trávicí, Imunitní Zdraví Dýchacích cest Kašel Utišit Kašel, Bolest v Krku

1 467.72 Kč

-50 %

2 935.44 Kč

Nový produkt

Skladem

Typ Položky Krém
NET WT 500G
Použití Tělo
Features4 úlevu od kašle
Features5 bakteriální-bojové vlastnosti
Číslo Modelu UMF10+ agávový sirup
Značka CHIMAY
Původ NEWZEALAND Comvita
Features1 100% čistý Manuka Med
Features3 zdraví-udržování účinky
Features2 podpora zažívacího zdraví
Složka Manuka Med
Features6 antibakteriální vlastnosti
Funkce imunitní zdraví
Features7 uklidnění krku
Pohlaví Unisex

Comvita Certifikované UMF™ 10+ 500g Autentické Manuka Med (MGO 83), pochází z nektaru Manuka květina v nedotčené lesy Nového Zélandu.Sledovatelné z úlu na polici, každý BPA zdarma jar krémový Comvita Manuka Med je non-GMO, Halal a Košer certifikát.

CERTIFIKOVANÉ UMF™ - ZLATÝ STANDARD Každé šarže Comvita Manuka Med je nezávisle testován UMF™ Med Sdružení.Pouze UMF™ měří tři podpis sloučeniny (Leptosperin, MGO a DHA) našel v pravý Manuka Med.Značek, které jsou označeny jako "Aktivní", "Bio-Aktivním", "5+" (bez UMF™), nebo "KFactor" nechci odpovídat na stejnou úroveň standardů kvality.

VÝHODY

Manuka Med je známo, že podporují trávení a imunitní zdraví a pomůže uklidnit kašle a bolesti v krku.

VĚDĚLI JSTE, ŽE?Comvita zásoby medical-grade (sterilizovány, vysoké UMF™) Manuka Med, který je podáván lokálně pro své antibakteriální vlastnosti k léčbě ran a popálenin v nemocnicích a péči o rány kliniky.

COMVITA DĚDICTVÍ Od skromných začátků v roce 1974, a nyní s více než čtyři desetiletí zdokonalování naší včelařské řemeslo, jsme hrdí na to, být důvěryhodným lídrem v Manuka Medu.Máme více než 40.000 úly a jsou odhodlány k pěstování vztahů s našimi včelaři.Jsme se dát zpět do komunity prostřednictvím Stromů pro Včely výzkum programu a mnoho dalších iniciativ zaměřených na udržitelnost.

Všechny UMF™ Manuka Med výrobci nyní musí mít toto prohlášení o jejich štítky: UMF™ systém třídění hodnotí přírodní značky nalezené v Manuka medu, a zajišťuje čistotu a kvalitu.Pokyny Přidat Manuka, aby váš čaj, toast, jogurt nebo smoothies.Užijte si lžíci ráno nebo před tréninkem.Aby Manuka součástí vašeho denního krásu rutiny.

UPOZORNĚNÍ: Není vhodné pro děti do jednoho roku věku.

SKLADOVÁNÍ: uchovávejte ve vzpřímené poloze pod 77 stupňů Fahrenheita (25 ° C).

med manuka, detoxikační čaj, včelí krém, prázdné nosní, slim tea, kokosový peeling, krém med, detox slim, 28 dní hubená čaj tox, obličejový a tělový peeling