4M Matný Leptané Soukromí Okenní Fólie Barevné UV Ochranu Skla Nálepka Statické Držet Lepicí Okno Mráz Film pro Domácí Kancelář

109.01 Kč

Nový produkt

Skladem

Číslo Modelu bílé matné Okenní Fólie
Původ KN(Původu)
Délka 100/200/300/500 cm
Styl Okno Odstín Skla Samolepky
Povrchová Úprava Bílé matné a Bez Lepidla Bez lepidla
Funkce Tepelná Izolace
Značka WXSHSH
Materiál Vinyl
Platí pro pro Domácí Kanceláře a Koupelny
Šířka 30/45/60/90 cm
Typ Sklo Filmy
Pracovní Princip Elektrostatické adsorpční Vyměnitelné

Rozjasněte svůj domov s WXSHSH Dekorativní Okno Filmu – Částečná ochrana soukromí stírá nežádoucí názory, nepravidelné 3D vzor textury zdobí váš osobní prostor, statické držet k povrchu bez lepidla, jednoduché peel-a-stick instalace, snadno řezat a stříhat, snadno odstranit a re-aplikovat na více krát.

Klíčové Vlastnosti:

1.Soukromé Místnosti, Příjemné Světlo: S top-vlastní úroveň ochrany, matné okno držet můžete zablokovat zvědavé pohledy zvenčí a nikdo nemůže vidět skrz, ale stále umožňuje měkčené přírodní světlo. 2.Být Osvobozen z Expozice UV záření, Zbavit Oslnění Nepohodlí: To soukromí okno nálepky bloků 84% UVA paprsků a 99% UVB záření a zjemňuje silné sluneční světlo, aby chránit váš nábytek z blednutí a prodloužit jeho životnost. 3.Od Lepidla, Blíže ke Zdraví: Namísto tradičních klihů a lepidel, okna film je v podstatě uplatňují statické držet. Jen s trochou vody, se můžete těšit na zábavu pro snadnou instalaci. 4.Snadno Odstranit, Kvalifikovaných Pro Opětovné použití: Tato skla nálepka je snadno odstranit bez jakékoli lepidlo zbytky a také opakovaně mnohokrát.

Jak odlepit Čirý Krycí Fólie:

Krok 1 - Prosím mokré jednom okně film rohu a použijte své prsty otočit to na chvíli uvolnit pouto mezi okenní fólie a jasné krycí fólie; 2. krok - přiložte lepicí pásky na boku jasné, krycí fólie rohu (také jsme připojili malé lepící pásky na každé role okenní fólie pro vaše pohodlí), a pak stiskněte tlačítko pro účinné zajištění; Krok 3 - A pak jste schopni oddělit jasné, krycí fólie z okna film snadno.

Snadno Odstranit A Zcela Opakovaně Použitelné

Toto statické držet okenní fólie může být snadno odstraněna bez jakékoli zbytky lepidla vlevo, a můžete re-pozici a re-používat ji pro násobení časy podle vaší potřeby.

Užijte Si Více Měkčené Přirozené Světlo

Toto okno soukromí film bude účinně difúzní přímého slunečního záření, aby se zabránilo nepříjemné zlobným pohledům a zároveň to bude také dát měkčené pohodlné sluníčko na váš osobní prostor.

Nepravidelné Vzory pro Jedinečné Dekorace

Můžete použít toto okno sklo film pro domácí, ložnice, kancelář, obývací pokoj, kuchyň a tak dále, a to přinese unikátní dekorace a speciální vizuální efekt.

Pokyny K Instalaci:

1. Měření povrchu a střih filmu. Nechte extra palcový marže na každé straně, pro snadné přizpůsobení. 2. Čisté cílovou plochu důkladně a ujistěte se, že povrch je dostatečně čistý, bez prachu. 3. Odlepení transparentní krycí fólie podél krátké straně. (Velmi Důležité!!!) 4. Sprej hodně vody nebo mýdlové vodě jak na HLADKÉ straně okna film a okno, pak nainstalovat okenní fólie na okna. 5. Použijte měkký ručník nebo stěrku otřete filmu a zpět, aby se ujistěte se, že bubliny a voda byly zcela odstraněny. 6. Ořezat okraje a použít hadřík, aby vyrovnat filmu. Tady to máte!

podpis okenní fólie, velký fólií, roll okna, povlečení okenní fólie, sticky okno soukromí film, bílá frost okna, lepidlo tupé, matné soukromí telefon, film okno, barevné vitráže film