52Pi Originální Ledu, Chladicí Věže RGB Ventilátor pro Raspberry Pi 4 Model B Měděné Trubky Chladiče s Akrylátové Pouzdro pro Raspberry Pi 4

377.85 Kč

-30 %

539.79 Kč

Nový produkt

Skladem

Příslušenství Typ chladicí ventilátor
Kompatibilní s Raspberry pi
Původ KN(Původu)
Značka SHCHV

52Pi Originální Ledu, Chladicí Věže RGB Ventilátor pro Raspberry Pi 4 Model B Měděné Trubky Chladiče s Akrylátové Pouzdro pro Raspberry Pi 4

Poznámka:

Ledová Věž Ventilátor je vhodný jak pro Raspberry Pi 4B/3B+/3B,ale 5 vrstva akrylové případě je pouze pro Raspberry Pi 4 ( ne pro 3B+/3B)

Úvod :

Tento super ICE Tower CPU Ventilátor Chlazení pro Raspberry Pi je určen pro řešení odvod tepla problém! Věž konstrukce, 5 mm měděné trubky, multi-vrstva tepelné jímky, 7 lopatek, výkonný ventilátor, všechny výše uvedené kombinace, aby to super chladič pro Raspberry Pi. V případě přetaktování, může snížit teplotu na Raspberry Pi z 80℃ až 40℃. To používat chladicí ventilátor s 7 barva vestavěným-in RGB světla a když ventilátor běží to zářit s 7 barev světla. Nejlepší ze všech, je to super chlazení ventilátor podporovat oba Raspberry Pi 3B+ a novým Raspberry Pi 4B. Ale 5 vrstva akrylové pouzdro je vhodné pouze pro Raspberry Pi 4 , ne pro Raspberry Pi. Takže pokud si chcete koupit pro Raspberry Pi 3 , prosím, nepoužívejte choosei možnost 3. a možnost 4.

Vlastnosti :

1. DC 5V Napájení v (Lze napájet Raspberry Pi) 2. Ice Tower Struktura 3. 5 mm měděné trubky 4. Super odvod tepla 5. Jmenovitý výkon 0,4 W @5V, 0.08 A 6. RGB LED světlo na ventilátoru 7. Snadné nastavení 8. Kompatibilní s Raspberry Pi 4 Vzor B/3B+

Instalace :

Podívejte se prosím na následující odkazy : https://wiki.52pi.com/index.php/ICE-Tower_CPU_Cooling_Fan_for_Raspberry_Pi_SKU:_EP-0107 A jejich výuková videa: https://youtu.be/FciNotr6d6g (Pouze ledové věže, chladicí ventilátor) https://youtu.be/DIrjeiIxkl0 (Pouze 5-vrstva případě) https://youtu.be/WdHFCJJ2FdQ (5-vrstva případě a ledu věže chladicí ventilátor dohromady), Jsme se také připravit uživatele mannal v balíčku.

Balení Seznam :

Nezahrnuje Raspberry Pi a Moc. Prosím, roztrhat film na akrylové před použitím.

1、52 Pi Led Ventilátor Blcak

1 x Black Ice Tower Chladič a Ventilátor 2 x Ocelová Montáž Seřizovač 1 x Šrouby a Matice, Sada 3 x Termální Pásky 1 x šroubovák 1 x Černé Akrylové Držák ( nezahrnuje Raspberry Pi )

2、52 Pi Led Fan White

1 x Stříbrné Ledové Věže, Chladiče a Ventilátoru 2 x Ocelová Montáž Seřizovač 1 x Šrouby a Matice, Sada 3 x Termální Pásky 1 x šroubovák 1 x Průhledný Akrylový Držák ( nezahrnuje Raspberry Pi )

3、52 Pi Led Ventilátor Případ B

1 x Black Ice Tower Chladič a Ventilátor 2 x Ocelová Montáž Seřizovač 1 x Šrouby a Matice, Sada 3 x Termální Pásky 1 x šroubovák 1 x Černý 5 Vrstva Akrylátové Pouzdro pro Raspberry Pi 4 ( nezahrnuje Raspberry Pi )

4、52 Pi Led Ventilátor Případě W

1 x Stříbrné Ledové Věže, Chladiče a Ventilátoru 2 x Ocelová Montáž Seřizovač 1 x Šrouby a Matice, Sada 3 x Termální Pásky 1 x šroubovák 1 x Transparentní 5 Vrstva Akrylátové Pouzdro pro Raspberry Pi 4 ( nezahrnuje Raspberry Pi )

ice tower raspberry pi 4, radpberry pi ventilátor, x728, pet 4 případ, malina chladiče alu, chladič rgb, 4 raspberry pi, raspberry pi 4 model b 4 gb, 4 raspberry pi model b, roseberry pi 3 případ