Pro Xbox Série X / S Bezdrátový Ovladač Rukojeti Gamepad Dual Nabíjení Xbox S X Bezdrátová Rukojeť, Nabíjecí Základna Rukojeť Nabíječka

129.80 Kč

-34 %

199.53 Kč

Nový produkt

Skladem

Kompatibilní Značka/Model Microsoft
Původ KN(Původu)
S USB Ano
MicroSoft Model xbox
Číslo Modelu Pro Xbox Série S/X controller
Značka Liplasting

Popis:

Funkce

Battery Pack pro Xbox Série S/X: dobíjecí baterie má 2 kapacita 600mAh, což je více odolný než jiné 500mAh produkty.Při plném nabití, to bude udržovat 4-5 hodin hraní(každé baterie).

Ve srovnání s jednorázovými bateriemi AA, tato dobíjecí baterie, můžete ušetřit více peněz a udělat velký přínos pro životní prostředí.Tato nabíjecí stanice byl aktualizován na podporu Xbox Série S/X řadiče.

Herní Ovladač Nabíječka Indikátor: Tento regulátor nabíječka pro Xbox má LED Indikátor, můžete zkontrolovat úroveň nabití baterie vašeho Xbox Série S/X controller kdykoliv.Indikátor baterie je v přední části obrazovky na vašem nabíjecí stanice pro Xbox, červená LED poplatku ukazatele odbočit na zelenou, jakmile regulátory jsou plně nabité.

Ochrana baterie: Tato nabíječka má nabíjecí ochranu.Když je baterie plně nabitá, nemusíte se obávat poškození regulátoru i když zapomenete, vyjměte baterii v čase.

Nabíječka Stanice a 2 Nabíjecí Režimy: navrhli Jsme tuto nabíječku pro Xbox mít stát funkci, a původní záměr byl ukládat vaše Xbox controller, když nemusíte účtovat.Ve stejné době, můžete snadno najít, když ji potřebujete.Protože každý bod je individuální, lze nabíjet jeden řadič v době, nebo i jen baterie.

Specifikace:

Specifikace:

Typ: Dual Controller Charger Dock

Kompatibilní: Pro Xbox Série S/X controller

Baterie Kapacita: 2 x 600mAh

Nabíjení: 2-3 Hodiny

Provozní Doba:4-5 Hodin(Každé Baterie)

Nabíjení LED Indikátor: Červená Světla

Plně Nabitá LED Indikátor:Zelená

Vstupní Napětí: DC 5V

Obsah Balení:

1 x Regulátor Nabíječka Dock

2 x Akumulátor

1 x Type-C Napájecí Kabel

xbox série x odznak, x men série, herní podložka pod myš, stojan xbox série, xbox 360 controlls, gamepad xbox, ovládání xbox360, xbox one, Ovládání, případě xbox